Par mums

 

Mēs apmācām, jo zināšanas pievelk kapitālu. Krišjānis Valdemārs ir teicis: “Visvairāk vajadzīgas zināšanas; tās pievelk vēlāk arī vajadzīgo kapitālu, kā magnēts pievelk dzelzi.”

Mūsu zināšanas ir par kriptovalūtām un digitālajiem aktīviem. Mēs apmācām un sniedzam dažāda veida konsultācijas saistībā ar investīciju iespējām kriptovalūtās un to ikdienas lietošanu.

Mēs izveidojām CryptoLab.lv, lai palīdzētu spert pirmos pārdomātos soļus kriptovalūtu vidē.
Investīcijas un viss, kas ir saistīts ar kriptovalūtu tirgu, ir mūsu darbs un hobijs. Savās zināšanās par to mēs labprāt dalīsimies ar ikvienu interesentu.

Mūsu vērtības

Kvalitāte

Absolūti lielākā daļa mūsu resursu tiek novirzīti kvalitatīva pakalpojuma attīstīšanai un sniegšanai.
apple

Vienkāršība

Mēs visu izskaidrojam skaidri un vienkārši.
board

Zināšanas

Zināšanu klātbūtne ir nozīmīga ikkatrā mūsu darbībā.

Atklātība

Atklāti un tieši sniedzam objektīvu informāciju.

Izaugsme

Mēs virzam savas idejas un rīcību uz jaunām iespējam.

Elastība

Esam atvērti jaunām idejām un izaicinājumiem.
Kriptovalūtas un Blockchain tehnoloģija mainīs cilvēku ikdienu līdzīgi kā to izdarīja interneta atnākšana. Kopš 1995. gada interneta lietotāju skaits ir pieaudzis vairāk nekā 100 reižu. Šodien internetu ikdienā izmanto gandrīz četri miljardi planētas iedzīvotāju. Es esmu pārliecināts, ka tuvāko 10 gadu laikā interneta lietotāju vidū kriptovalūtu lietošanas apjoms sasniegs līdzīgus apmērus, tādēļ mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu spert pirmos soļus kriptovalūtu lietošanā.
Viktors Dubica
Cryptolab.lv vadītājs, Bitcoin/Blockchain Meetup.com grupas organizators Rīgā, Latvijas Blockchain asociācijas valdes loceklis.
Lai nodrošinātu labklājību, svarīgi ir strādāt gudri un brīvos līdzekļus investēt perspektīvos aktīvos. Viena no tādām aktīvu klasēm ir digitālie aktīvi, tajā skaitā kriptovalūtas, kas uzrāda strauju izaugsmi un pievelk arvien lielāku cilvēcisko un finanšu kapitālu. Piedalīties šajā jaunajā digitālajā ekonomikā nozīmē iet vienā solī ar attīstību, un to piedāvā CryptoLab. Esmu pārliecināts, ka ikviens, kurš domā par savu finansiālo nākotni, būs ieguvējs no dalības šajos semināros.
Kaspars Reķis
Cryptolab.lv projektu vadītājs, uzņēmējdarbības un finanšu konsultants
Interese par jaunajām tehnoloģijām un kriptovalūtām šķietami pieaug katru dienu. Jau šodien lietotājiem ir pieejamas vairāku veidu kriptovalūtas ar neskaitāmiem uzglabāšanas un lietošanas risinājumiem. Sabiedrības pieaugošā uzmanība kriptovalūtām liecina par to, ka atrodamies unikālu izmaiņu priekšā. Kādas būs šīs izmaiņas un kā tās mūs ietekmēs nākotnē? Lai rastu atbildes uz šiem jautājumiem, piesakieties uz CryptoLab semināriem, kas palīdzēs Jums iegūt dziļāku izpratni par notiekošo un veiksmīgāk piedalīties jaunajā ekonomikā.
Lelde Lukaže
Cryptolab.lv apmācību platformas koordinatore

CryptoLab piedāvā

 

Lai spētu orientēties milzīgajā un strauji augošajā kriptovalūtu vidē un klāstā, ko veido vairāk nekā 700 kriptonaudu, esam izstrādājuši mācību kursu un pakalpojumus, kas būs ceļvedis un palīgs katram, kurš ir nolēmis izpētīt un uzzināt, kas ir kriptonauda, kur to glabāt, kā tajā investēt.

Grupu mācības

Domubiedru tikšanās

Individuālās mācības

Individuālās konsultācijas

Kontaktinformācija

 

Mūkusalas iela 3, Rīga, LV-1423.
(+371) 276 55 777 vai
info@cryptolab.lv